2018’de Düşük Maliyet ile Yapılabilecek iş Fikirleri

2018 bir çok teknolojik ürün ve bilgi ile hayatımıza girdi. Facebook, Twitter ve instagram popülerliğini hiç kaybetmedi ve üzerine dahada bilinir hale geldi. Artık teknoloji herkes tarafından benimsenmeye ve daha güçlü görülmeye başlandı. Artık bizi daha çok kişi anlıyor, peki siz bu sektörde kendinize nasıl bir pay ayırabileceksiniz.

En çok tercih edilebilecek ürünleri sizin için listeledik ve fikir edinmeniz için bir müşteri gözü ile baktık.

Akıllı Saat Ticareti – Alış ve Satış inceleme

Herkes aksesuar sever, erkekler ve kadınlar ortak olarak sevecekleri ürünlerinden biriside saatlerdir. Günümüz teknolojisi kolumuzdaki saatler ile birleşti ve akıllı saatleri oluşturdu.

Dünyada çapında 2019 yılına kadar toplamda 200 milyona yakın ürün satılması düşünülüyor. Dijital devlerden birisi olan Samsung’un popülerleştirdiği ürünlerden birisi olan Gear ürünü telefonlarla tam senkronize çalışan tam bir iş hayatı için ön görülen ürün diyebiliriz.

Ama gerçekçi olalım herkese bin liraya yakın bir fiyata saat satamazsınız. Onun için daha uygun fiyatlara hatta 100 liraya akıllı saat bile alabilirsiniz. Bu akıllı saatleri belirli bir kitleye satabilirsiniz.

Herkes teknolojiyi takip etmek ister. Yüksek fiyatlarda teknolojiden korkar, düşük fiyatlar ile denemek ister.

Telefon konuşmaları, mesajlaşmalar, adım ölçer gibi küçük özellikleri olan bu dijital saatler telefonlara bluetooth ile bağlanarak iletişim kuruyorlar. Kamera özellikleri olması güzel ama hiç kimseye bir Gear kalitesi ile 100 liralık saati satmaya çalışmayın.

3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gerçeklik gözülüğü belkide gelmiş geçmiş en düşük maliyetle kolaylıkla satabileceğiniz ürünlerden birisi. Herkes kolaylıkla alabilir çünkü düşük kalite sadece hissi yaşamak için alanlar 50 ile 150 lira gibi fiyat farklılıkları ile tercihlerini yapabilirler.

Ama çok kolay ve hızlı bir şekilde satıldı, düşük maliyetli olması ve bozulmaması nedeniyle herkes uzun süre kullandı bir aile tek bir gözlükle yeterli geldi.

Yorucu olması nedeniylede uzun kullanımlar sağlanamadı. VR Sanal gerçeklik gözülü Düşük maliyet ile yapılabilecek işler arasında bizim kesinlikle önerebileceğimiz bir işti ama herkes geç kadı diyebiliriz. Belki düşüncelerinizi ve ufkunuzu açarak farklı bir yöntem ile geliştirebilir. Tekrar yeni bir uyarlama ile kendinize yeni bir pazar açabilirsiniz diye koyma gereği duyduk.

 

 

Araçlar için Yol Kamerası Satışı

Araç yol kameraları artık arabalarınızın veya kullandığınız aracın olmazsa olmazı diyebiliriz. Hem iç durumlarda görüntüleme hemde kaza durumlarında tamamen bir şahit olarak gösterebileceğiniz araç diyebiliriz. Evet günümüzde her anımız zaten kayıt altında ama başımıza haksız şeyler gelmesinde önleyici bir araçtır. Bunun ticaretini üstün zekanızla dahada şekillendirebilir ve yeni bir pazar oluşturabilirsiniz.

Telefon Kılıfı

Herkes kendine özel tasarımları sever, peki insanlara her zaman yanlarında taşıdıkları bir aracın görselini sunmaktan daha etkileyici ne olabilir. Kendi baskı sisteminizi kurmakta çok kolay, 5, 6 bin lira gibi bir sermaye ile küçük çaplı kendi baskı atölyenizide kurabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Akıllı telefonlarda şüphesiz sorun şarj sorunudur, ekran kaliteleri ve büyüklükleri artması nedeniyle şarjlarıda çok hızlı bitmeye başlıyor. Belkide sizin aradığınız ürün budur.

 • Sayfayı Başka Bir Sayfaya Yönlendirme .htaccess
 • Addmefast Bot indir 2017
 • İsrail askerleri 3 Filistinliyi şehit etti

 • Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

  ڧ ZLine »
  ڧ ZLine »
  Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

  Bir cevap yazın

  Top