Bedava internet programı

Öyle bir program düşünün ki, modemlerdeki WPS özelliğini kullanarak wifi şifrelerini size söylüyor. Suçluluk duygusu hissetmiyorsanız, başkasının internetini ondan izinsiz olarak kullanmak sizi üzmüyorsa bu yöntemi kullanabilirsiniz.

bedava internet

Kablosuz modemler kendi aralarında ve cihazlarla arasındaki veri alışverişinin Wifi dediğimiz kablosuz bağlantılar ile yapar. Bunun için güvenlik yöntemleri oluşturuldu ve WPS özelliğide bunlardan birisi.

WPS Nedir?

WPS bir modeme bağlanmak istediğinizde şifre girmek yerine modem üzerindeki tuşa basarak bir süreliğine modeme girişlere izin verdiğiniz bir teknolojidir. Bu modem teknoloji bizim gibi bedava internet avcılarının dikkatini çekmiştir ve bir program geliştirilmiş. Tabiki biz yapmadık ama yıllardır tek elde desteğini veriyoruz. Destek dediysem öyle servisi falanda değil, link veriyoruz. İnsanlar indiriyorlar kolayca kurup kullanıyorlar.

Kullanım bakımından windows tabanlı olduğu için çok basit bir kullanımı var. Yaklaşık 4 yıla yakın süre önce ilk adımlarını atmaya başlayan program kısa zamanda büyük yol kat etmiş ve 10’dan fazla sürüm ile bir çok kişiye çözüm olmuştur. Bedava internet programı olarak sunduğumuz programın adı ‘Dumpper WPS Attack’.

Program’ın Kullanımı

Öncelikli olarak, program en sağlıklı şekilde Windows 7’de çalışmaktadır. Diğer sürümlerde güvenlik duvarları nedeniyle bazı hatalar olabilir. Zaten XP’de hiç çalışmıyor.

 • Yukarıdaki linkten program dosyalarını indirin. Winrar içerisinden çıkartın. İçerisinde Dumpper programını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
 • Açılan ekranda WPS kısmına gelin ve Scan butonu ile wifi ağları bulun. Seçtiğiniz ağlar içerisinde birisini üzerine tıklayarak seçin.
 • Ağlar kısmının altındaki Jumpstart butonuna basarak wifi kırma işlemini başlatabilirsiniz.
 • Program otomatik olarak pin seçimi ve WPS scan işlemini yapacaktır. Yaklaşık 2 veya 3 dakika sonra olumlu veya olumsuz olarak ekran alacaksınız. Etkili olamaması durumunda diğer ağları denemelisiniz. Eğer olumlu şekilde modemi kırabilirse bilgisayarınız ağa bağlanmıştır ve bedava internet kullanmaya çoktan başlamıştır demektir.
 • ➤ Polis dediğin böylemi davranır!.
 • WP Twitter’da Görsel Çıkmama Sorunu
 • Sosyal medyada nesneleştiriliyor!.

 • Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
  Loading...
  Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

  ڧ ZLine »
  ڧ ZLine »
  Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

  Bir cevap yazın

  Top