Bir Telefona Çoklu Whatsapp Kullanma

1 Telefonda 2 whatsapp uygulamasını birden kullanmak hakkında bilgi almak için 1. bölümü,

2 Telefonda 1 whatsapp kullanmak hakkında bilgi almak için 2. bölümü okuyunuz.

1.  Çoklu Whatsapp Kullanma Uygulamaları Parallel APK

parallel apkHepimiz aşık olduk, hepimiz kıskandık ve hepimiz onu online gördük. Bize yamıyorken neler yaptığını her zaman merak ettik. Bunu bilmek zor, ve konumuz o değil.

Bir telefonda aynı anda iki uygulama çalıştırmak için biliyorsunuzki Parallel uygulaması, yani aynı anda kurulu paralel uygulama oluşumudur.

Parallel  Space Uygulaması’nı Görüntüle

Bir telefonda farklı bir dosya dizini üzerinde başka bir telefona kuruluyormuş gibi uygulamaları kullanmanıza imkan sunuyor. Bu uygulama ile sadece whatsapp değil, facebook, instagram ve diğer uygulamalarınızın kopyasını oluşturabilirsiniz.

Çoklu whatsapp kurulumu iki hesap aynı telefonda kullanmak için uygulanabilir mi test edilmedi. Diğer asıl telefondan hesabı kapatma yada bildirim atma durumu var mı test edilecektir.

coklu uygulamalar

  • Multi APP Android Çoklu Uygulama Çalıştırma

Parallel ek olarak benimde kullandığım ve memnun kaldığım bir uygulamadan bahsedelim, parallel’e göre daha hızlı ve daha hafif denebilecek bir uygulama. Son zamanlarda özelliklerini düşürmüş ve her ne kadar uygulama satmaya yönelik çalışmalara atılmış olsalarda yinede kullanılabilir derecede iş gören uygulamadır.  Android çoklu uygulama kullanmak için istediğiniz uygulamanın kopyasını kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Multi Uygulamasını Görüntüle

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

One thought on “Bir Telefona Çoklu Whatsapp Kullanma

Bir cevap yazın

Top