Hırsızlık Yaparken Araç Kamerasına Yakalandı

Uber ile iki arkadaşı ile birlikte yolculuk yapan 18 yaşındaki Gabrielle Canales isimli kadın araçtan ineceği zaman şöförün başka yere bakmasını fırsat biliyor ve bahşiş kutusundaki tüm parayı alarak arabadan hızlıca inerek kaçmaya başlıyor.

Araç sahibi aniden arkasına bakıyor ve kutunun tamamen boş olduğunu fark ederek araçtan iniyor ve kadınların peşinden gidiyor, yakalanan kadın sadece 5 dolar aldığını söylüyor ama herşeyin kayıtlı olduğundan habersiz.

. . . 

Güzel Hırsız Uberi Soyarken Böyle Görüntülendi

. . .

Araç kamerasının tüm olan biteni çektiğinden habersiz olan kadın kamera kayıtları izledikten sonra tüm parayı iade ediyor ama UBER şöförü  kadına bir ders vermek istiyor ve olay görüntülerini internette paylaşıyor.

Modellik yapan kadın videonun sosyal medyada yayılmasından sonra büyük tepki görüyor ve eleştiriliyor. Yaklaşık olarak 1.5 milyon izlenen video sonrasında çok pişman olduğunu parayı geri iade ettiğini söylesede tepkiler durmuyor.

Bir haber programındada pişmanlığını dile getirmiş ve “Yanlış bir şey yaptım, yanlış bir şey yaptığımı biliyorum Özür diledim. ” dedi.

 • WP Yorumları Yeniden > Eskiye Sıralama
 • Güçlü bir web sitesini nasıl yaparsınız?
 • [Çözüldü] PhpMyAdmin `wp_commentmeta` hatası

 • Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

  ڧ ZLine »
  ڧ ZLine »
  Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

  Bir cevap yazın

  Top