Photofiltre v.6.5.4 indir

Photofiltre 6.5.4 Fotoğraf Düzenleme Programı

Photofiltre ücretsiz olarak sunulan çok fonksiyonlu bir fotoğraf düzenleme programıdır. Programın boyutu küçüktür ve ek kurulum gerektirmeden kalıntısız olarak çalışması, klasör kopyala yapıştır şeklinde flash belleğinizde bile taşıyabilir halde olması onun tercih edilmesindeki en büyük nedenlerdendir

Fotoğraf düzenleme programı bir çok kişinin ihtiyacı olan en temel programlardan birisidir. Kimisi için vazgeçilmezdir kimisi için nadir kullanılan, sadece fotoğraf kırpmak için kullanılan bir programdır ama sonuçta herkes kullanır. Photofiltre programıda bizim yıllardır kullandığımız düşük boyutu ile her zaman kurulumu ve kullanımı basit olan bir araç olarak kalmıştır. Bizim vazgeçilmezlerimiz arasında kesinlikle yerini almıştır diyebiliriz.

Fotoğraf düzenleme programı statüsünde belkide en çok işimize yarayanlardan birisidir çünkü web site yönetimizden düşük görsel ama kaliteli görünüm önemlidir. Photofiltre bize özelliği sunuyor diyebiliriz. Aşırı büyük resimleri isterseniz yüksek çözünürlükte revize ederek kaydedin. İsterseniz küçütme işlemi yaparak kaydenin her şekilde size boyuttan tasarruf ettirecektir.

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Ek özellikleri arasında bir çok programda zorlukla yaptığınız renk tonları, blur özelliği, netleştirme gibi ek özellikleri çok kolay şekilde sunuyor. Bütün programların sadece kullanılan ve en çok işe yarayan özelliklerinin buluştuğu bir program demek mümkün. Photofilte ile resimlere saydamlık özelliği vermennizde mümkün ve bunu renk tonları ile yapması çok iyi. Yani fotoğraf içerisindeki ağırlıklı olan tonu kendisi buluyor bunlar genellikle beyaz ve tonlarıdır. Yada isterseniz siz özel bir renk seçebiliyorsunuz. O tondaki bütün renkleri tek bir tuşla saydamlaştırabilirsiniz. Ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı olan photofiltre kurulumu ve kullanımı çok basittir. Rardan çıkarın ve kullanıma başlayın.

 

 • Lucid Rüya Nedir ve Görme Teknikleri
 • Nonolive Hakkında Herşey
 • “Katil robot” boykotlarından vazgeçtiler

 • Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

  ڧ ZLine »
  ڧ ZLine »
  Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

  Bir cevap yazın

  Top