Saç Rengini Değiştirmek mi istiyorsun?

Son yıllarda farklı saç renkleri ne kadar çoğaldı değil mi? Mavi, Kırmızı, Mor ve özellikle Beyaz. Beyaz saç rengi orta ve ileri yaş seviyesi için korkunç bir şeyken genç kadınlar için inanılmaz derecede çekici olduğunu sadece ben fark etmiş olamam. Evet yeni bir sapıklık serisi ile başbaşayız. Mindir’e hoş geldiniz.

 

Bir sonraki resim ile devam edin, eğer bana hak veriyorsan hemen kaçabilirsin…

 

Obsidian Kerttu, instagram veya pinterest gibi görsel dijital medya platformlardan karşılaşabileceğiniz belkide karşılaştığınız ama ‘ Vaay be kadına bak’ deyip geçtiğiniz bir kadındır belki. Ben geçmedim aradım buldum, gördüm ki Obsidian Kerttu başarılı bir kostumer.

Yazılışına küfür etme bende şaşırdım ama böyleymiş, devam.

 

Farklılığı esas almış kadınları düşünün, toplumun standartlaştırdığı siyah veya sarı saçlardan kopmuş ve belkide içindeki savaşı dışarı çıkarmış kadınlar.

Korkusuz ve özgürler. Farklı olmayı seviyorlar, onları güzel yapan saçlarının rengi değil. Özgürlüğü hissetmeleri.

 

Obsidian Kerttu, genellikle karanlık makyaj veya saç renkleriyle karşımıza çıkıyor. Ama biliyorumki bunuda toplumumuz ve özellikle kadınlar ‘Iyyy o ne öyle’  diyorlar.

Sizin pembe ojenizden daha samimi geliyor inanın o iğrenç dediğiniz karanlık insanlar. İstedikleri gibi, farklılıklarını yansıtıyorlar.

Obsidian Kerttu,  instagram üzerinden sürekli aktif olarak bu duruşunu ve çalışmalarını sergiliyor. Takip listenizden erken kızları çıkarıp karşılıksız bir takibe girişebilirsiniz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

Bir cevap yazın

Top