Uzaylılar Hakkında En İlginç Teoriler

1-Eski Dünyalı Teorisi

Bu teori Uzaylılar olarak bahsettiğimiz görünen canlıların aslında dünyalı olduğu yönündedir.Yani atalarımız çağlar öncesinden büyük bir medeniyet kurmuş çok ileri bir uygarlık olup uzaya çıkmış olabilirler.Eski uygarlıklarda gördüğümüz Aztek, Mısır, Atlantis gibi medeniyetlerde gök bilimde epey bir uç noktalara ulaşmışlardır.Bu uygarlıklar uzayda yolculuğu bulmuş ve dünyamızı terk etmiş ve şimdi ise gittikleri gezegenden veya gezegenlerden geri dönüyor olabilirler.Bu teoriyi var sayarsak ve Uzaylılar gerçekten dünyalarına geri dönüş içindelerse bu Dünyayı onlarla paylaşabilecek miyiz…

2-Yıllar Önce Gelen Teorisi

Son yıllarda yüksek sesle dillendirilen düşüncelerden biri de Antik Uzaylılar teorisi. Bu teoriye göre uzaylılar dünyamıza yeni gelmiyorlar. Daha önce defalarca geldiler, uygarlıklar kurmamıza yardım ettiler, yol gösterdiler ve iletişim kurdular. İlk medeniyetlerden günümüze, dünyamız sürekli uzaylıların ziyaretine açık bir turistik mekan olabilir mi? Bu fikir pek çok kesim ve tarihçi tarafından akla yatkın bulunuyor.

Bu teori hakkında bazı resimlere bakacak olursak şüpheleri haklı çıkarıyor gibi duruyor :

3-Yaratıcı Teorisi

Uzaylı olarak bildiğimiz yabancıların aslında dünyadaki yaşamın tasarımcısı oldukları ve Dünyayı bir deney alanı olarak kullandıkları yönünde olan bu teoriyi ortaya atan kesim azımsanamayacak kadar çoktur.Tıpkı bizim laboratuvardaki  bir fareden yararlanmamız gibi,onların da bizden yararlandıkları çok rahatsız edici olsa da ortaya atılmış durumdadır.

4-Zaman Makinesi Teorisi

Bu teoride gökyüzünde gördüğümüz UFO’ların birer zaman makinesi oldukları yönündedir.Çağlar ötesinde gelişmiş insan uygarlığının zaman makinelerini keşfetmesi halinde elbette birileri geçmişe yolculuk etmek isteyebilecektir. Geçmişe yapılan bu yolculukta, gökyüzünde aniden beliren ve kaybolan araçların içerisinde dünyayı gözlemleyen zaman yolcuları mı yoksa bizim uzaylı sandığımız kişiler midir?

5-Aramızdakiler Teorisi

Bir başka teoriye göre uzaylılar insan görünümüne bürünebilen özel canlılar ve çoktan bizim aramıza karışmış durumdalar. Buna benzer bir diğer teoride ise uzaylılar bir tür virüs ya da vücudu ele geçiren organizma konumunda. Son zamanlarda çokça duyulan reptilian lar aramızda insanları ele geçiriyor gibi söylemler bu teoriden yola çıkmaktadır.Birçok ünlü ismin devlet büyüklerinin ve başkanlarının reptilian ırkına mensup oldukları söylenmektedir.

Reptilian nedir : Reptilian dünya dışı bir ırk olan ve insan oğlununun yanında yıllardır var olan, onları kontrol ve manipüle eden kertenkele insan karışımı bir varlıktır.

” İlluminati: Dünyayı kontrol eden topluluk, binlerce yıl önce dünya dışından gelen sürüngenimsi  bir türle insanların eşleşmesi sonucu meydana gelen melez bir ırktan oluşur.”- David Icke

Sonuç olarak eğer bu teorilerden biri gerçek ise asıl sormamız gereken soru şu olmalıdır ; Bizler bu karşılaşmaya veya bunların gerçek olma ihtimaline hazır mıyız ?

 • Harley Quinn – En Güzel Kötü Karakter
 • internetten Para Kazanma Yolları
 • İsrail’in Gazze katliamı New York’ta protesto edildi

 • Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

  ڧ ZLine »
  ڧ ZLine »
  Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

  Bir cevap yazın

  Top