You are here
Home > Full Program > Wifi Şifre Kırma Programı Full indir

Wifi Şifre Kırma Programı Full indir

Wifi Şifresini Kırma

Hiç bir sistem güvenli değildir, özellikle son yıllarda kullanımı oldukça artan wifi modemler. Bunların diğer cihazlarla bağlantısı yapılması için modem şifresine ihtiyaç vardır. Ama bu şifreler genellikle fabrika çıkış şifreleri olduğu için kombinasyon olarak kırması çok zordur. Ama son yıllarda wifi şifre kırma programı olarak en çok kullanılan program olan Dumpper, tabiki kombinasyon denemek yerine modemlerdeki WPS pin kodları ile modemlere giriş yapmaktadır.

Programın etkili olarak çalışması için modeme olan yakınlığınızda küçük bir önemi vardır. Eğer çok uzaklarda bir modemin şifresini kırmaya çalışıyorsanız işlem sırasında bağlantı koyabilir. Bu durumda program bug’da kalabilir saatlerce aynı ekrana mal gibi başlarsınız sonra.

Onun için her modemin wifi şifresini kırmaya çalışmayın. Program indirme linki aşağıdadır. Kurulum bilgisi de onun altında.

Wifi Şifreleri Nasıl Kırılır?

İnternet üzerinde güvenli hiç bir sistem olmadığını ben kimim filmini izledikten sonra öğrendik biz. İnsanları kullanarak bir çok bilgiyi alabileceğinizi falan ama asıl önemli olan neymiş biliyor musunuz. İçimizdeki bilgiler, içimizdeki bilgiyi dışarı çıkarmak gerekiyor.

zline

“Arkamda bıraktığım herkesin A’$’na koyayım.”

Bir Cevap Yazın

Top