Wifi Şifre Kırma Programı Full indir » Mindir

Wifi Şifre Kırma Programı Full indir

Wifi Şifresini Kırma

Hiç bir sistem güvenli değildir, özellikle son yıllarda kullanımı oldukça artan wifi modemler. Bunların diğer cihazlarla bağlantısı yapılması için modem şifresine ihtiyaç vardır. Ama bu şifreler genellikle fabrika çıkış şifreleri olduğu için kombinasyon olarak kırması çok zordur. Ama son yıllarda wifi şifre kırma programı olarak en çok kullanılan program olan Dumpper, tabiki kombinasyon denemek yerine modemlerdeki WPS pin kodları ile modemlere giriş yapmaktadır.

wifi kırıcı

Programın etkili olarak çalışması için modeme olan yakınlığınızda küçük bir önemi vardır. Eğer çok uzaklarda bir modemin şifresini kırmaya çalışıyorsanız işlem sırasında bağlantı koyabilir. Bu durumda program bug’da kalabilir saatlerce aynı ekrana mal gibi başlarsınız sonra.

Onun için her modemin wifi şifresini kırmaya çalışmayın. Program indirme linki aşağıdadır. Kurulum bilgisi de onun altında.

  • Dosya Adı : Dumpper-v.91.2-Mindir.NET.rar
  • Dosya Boyutu : 8.4 MB
  • Dosya Formatı : rar

indir butonu

Wifi Şifreleri Nasıl Kırılır?

İnternet üzerinde güvenli hiç bir sistem olmadığını ben kimim filmini izledikten sonra öğrendik biz. İnsanları kullanarak bir çok bilgiyi alabileceğinizi falan ama asıl önemli olan neymiş biliyor musunuz. İçimizdeki bilgiler, içimizdeki bilgiyi dışarı çıkarmak gerekiyor.

dumpper destek

Wifi şifre kırma’nın da bazı kuralları vardır, öyle her gördüğün wifi kıramazsın mesela, bir amacın bir yöntemin olması gerekli. Haksız yere wifi şifresi kırma yacaksın, başkasının hakkını yediğinin farkına varman gerekli. Wifi şifresini kırdığın adamın belki interneti kotalı, kotayı aştığı zaman seninde hakkına girdiğin günahlar falan duble Exp olarak ilerleyecek, buna hazırlıklı olmak zorundasın. En başta bunu yaptıktan sonra çevrenin sana bunları tekrar tekrar söylemesine hazırlıklı olacaksın.

 

Şimdi geçelim genel uyarılarımızı yaptıktan sonra, wifi şifre kırma programımız Dumpper’a. Bu program varya, benim hayatımı değiştirdi. Şuan burada sizinle konuşabiliyorsam bu program sayesindedir. Eğer ben kendimi bir seo savaşçısı olarak görebiliyorsam kesinlikle bu Dumpper sayesindedir.

wifi sifre-kirmaProgramın kullanımı inanılmaz derece basit. 3 – 5 yaşında çoluk çocuk wifi şifresi kırmaya başladı düşünün artık. Ama bizim olayımız tamamen farklı. Biz buraya kendimizi zirveye taşımak için geldik. Bizim amacımız insanlık camiasına bir şeyler sunmak ve bu sunumu zirvede yapmaktır. Burada da en etkili yöntemleri kullanarak şifre wifi şifresi kırma yöntemlerini anlatacağız. Aslında amacımız tamamen boş işler. Size burada bu kadar şöyle yapacaksınız böyle yapacaksınız desem bile siz onu yapamayacaksınız.

Wifi Kırıcı Dumpper Programı

Son bir kaç yıldır popüler olarak wifi kırma programı olarak kullanılan ve en kolay programlar arasında yerini almıştır. Zaten kullanımı basit ama mantığıda iyice basit bir hal almış program. Bir kaç işlem sonrasında denerseniz. Genellikle bir çok etken vardır başarılı olabilmesi için. Modeme olan uzaklığın, kıracağınız modemin özellikleri ve en önemlisi WPS desteği açık mı? Çünkü dumpper programının genel çalışma mantığı wps kodu ile modem şifrelerini kırma işlemi yapmaktadır. Dumpper, kullanımı aşağıda maddeler halinde anlatılacak, kullanım videosu eklenecek ve farklı kaynaklardan dumpper indirmek butonlar eklenecektir. İndirmek için butonları kullanabilirsiniz ve bize destek olmak için düşüncelerinizden uzun uzun yorum yaparak bildirebilirsiniz.

Kendinizi Wifi Kırıcı ‘dan Koruma

Wifi Şifresini kırmaya çalışmak son zamanlarda en tercih edilen eylemlerden birisi haline geldi. Facebook Şifre Kırma bir bu iki zaten. Peki wifi şifresi nasıl daha güçlü yapılabilir. Kırılmayan wifi şifresi var mıdır?

Bir kimenin wifi modem şifresini ondan izinsiz olarak kırmak ve kullanmak bir suçtur. Bu işlemi yapan programlar genellikle yasa dışı programlar olduğundan bunu anlamakta zor değildir sanırım.

Bizim favori olarak tercihimiz olan program tabiki ‘Dumpper programı’dır. Bu program bizde dahil bir çok kişinin kurtuluşu olmuştur diyebiliriz. Programın kullanımı çok basittir ve herkes rahatlıkla kullanabilir. Tabiki bu durum biraz sıkıntılı çünkü bu sayede 10 yaşındaki çocuklar bile kolaylıkla kullanabiliyor.

wifi kırıcı

Bu yöntemler ile wifi şifresi kırma işlemini yapabilirsiniz ama dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi ve en önemlisi diyebiliriz. Hacklediğiniz wifi modem kullanıcısının teknoloji bilgisidir. Çünkü bilgisayarınızın gizliği yüksek derecede değil ise sizi görme mac adresini bulma imkanı vardır. Hukuki sorunlar çıkabilir, bunun için bu yöntemleri pek önermediğimiz söylenebilir. (O zaman neden anlatıyorsun diye sormayın, ben zaten kendime her gün soruyorum.)

Oluşumumuzun kısa sürede ne kadar güzel yerlere geldiğini zaten görebiliyorsunuz anlatmaya gerek yok. Bunu biricik hastalığımıza borçluyuz. Bizim içimizi kinle dolduran karakterlere saygı ile selamlar olsun.

Wifi şifre kırma internetinizin olmadığı zamanlarda imdadınıza yetişen olmazsa olmaz temel çözüm noktalarından birisidir. Tabiki ufak tefek günahları olabilir. Ama bunu göze alanlar ve onaylayanlar için yapacak bir şey yok anlatıyoruz.

Dumpper, kısaca anlatmak gerekirse son yılların en sevdiğimiz wifi kırıcı program. Bunun nedeni tabiki bizim zirvede taşıdığımız için olabilir. Profesyonel şekilde linux tabanlarda çalışan bir çok kesin çözüm wifi kırıcı gelmiş olsada bu hepsinden basit olması ve etkili şekilde bir çok modemin şifresini kırabilmesiyle tanınmıştır.

Android Wifi Şifre Kırma

Dumpper’ın Android cihazlar için kullanılan versiyonu yine aynı şekide WPS özellikli özellikleri paramparça ediyor. Google Play uygulamanızdan Androdumpper olarak aratarak bulabilirsiniz. Kullanım çok basit şekilde olduğu için çevrenizdeki modemleri kolayca kırabilirsiniz. Android cihazlar da için android wifi şifresi kırma bu kadar kolay.

Share on Facebook
Facebook
9Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
0Share on VK
VK
Pin on Pinterest
Pinterest
1Share on Tumblr
Tumblr
5
Bunu paylaşmak ister misin?

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

9 thoughts on “Wifi Şifre Kırma Programı Full indir

  1. Dumpper artık eskisi kadar iyi değil yeni modemler şifreleme olarak çok güçlü dumpper zaten temelde wps açıklarını kullanıyor sanırım artık onun içinde bir çözüm buldular bir çok kişi kıramadığı konusunda hemfikir. Ama şunu da yok saymamak gerek hiç kırmıyor demek yanlış olur. Denenmesi gerek sadece wifi şifrelerini kırma oranı düştü.

  2. “Program indirme linki aşağıdadır” demişsiniz ama link yine yok ? sitede bir sorun mu var, bende mi sorun var ?

Bir Cevap Yazın

Top